• vypredaj-znackoveho-pradla

Značková spodná bielizeň

10 základných dielov dámskej bielizne

Spodná bielizeň je faktom života. Jej nákup však nemusí byť nutne úlohou. Prinášame Vám 10 základných vecí, ktoré každá žena potrebuje vo svojom šuplíku na spodnú bielizeň.
Je to to najnutnejšie, čo Vám dá výborný podklad pre každý kúsok oblečenia vo Vašom šatníku. Bez ohľadu na počasie či plánovanú aktivitu Vám spomenuté diely spodného prádla vždy dobre poslúžia. Užijete ich, nech sa trendy menia akokoľvek, sú flexibilné a dokonale šetria čas. Ak sa budete držať našich rád, tak sa Vám už nestane, že nebudete mať ten správny kúsok bielizne, ktorý by ste si vzali pod svoje oblečenie!

Bezšvová podprsenka

Táto podprsenka sa hodí pod tričká, priliehavé topy alebo blúzky z tenkých materiálov. Preto je jednou z najzákladnejších druhov podprseniek vôbec. V správnej veľkosti sa Vám nikdy nestane, že by sa Vám zarezávala alebo vytvárala nevzhľadné hrbolčeky pod oblečením.

Telová podprsenka

Ak si chcete obliecť biele alebo veľmi svetlé oblečenie je pre Vás táto podprsenka nepostrádateľná. Veľa ľudí si myslí, že telová a béžová sú rovnaké, ale pre každého je to inak. Telové podprsenky by mali čo najlepšie vystihovať Váš prirodzený odtieň pleti.

Podprsenka s nastaviteľnými ramienkami

Nie každé Vaše oblečenie má súmerný strih. Často sa objavujú topy s hlbokým výstrihom predného i zadného dielu. Aby ste podprsenku dokonale ukryli pod takýmito topmi, je dôležité mať v šatníku práve podprsenku s nastaviteľnými ramienkami. Nie je predsa nič nevkusnejšie, ako keď spod úžasného topu s veľmi odhaleným chrbtom vykukuje zapínanie podprsenky.

Bezšvové nohavičky

Keď príde reč na nohavičky, sú základným druhom nohavičky bezšvíkové. Nezáleží na tom, aký strih uprednostňujete, či klasický alebo tangá. Jediné, na čom záleží je, že sú bezšvové. Nič nenaruší Váš celkový vzhľad tak, ako viditeľné švy rysujúce sa spod perfektne padnúcich nohavíc.

Telové pančuchové nohavice

Pančuchové nohavice sú aj teraz rovnako dôležité a módne ako pred 40-timi rokmi. Sú k dispozícii v mnohých prevedeniach a sú takmer nutnosťou v každej kancelárii. Etiketa ich prikazuje a v zime Vám navyše dodajú nádych opálenia.

Čierne zosilnené pančuchy

Dokážete si predstaviť jeseň a zimu bez čiernych zosilnených pančúch? S nimi totiž môžete používať letné šaty aj v tomto chladnejšom období. Pančuchy Vaše nohy nielen zahrejú, ale tiež ich opticky predĺžia a zoštíhlia.

Podväzkový pás a pančuchy

Tieto dva diely spodnej bielizne sú zaradené spolu, pretože idú ruka v ruke. Ich spojením vzniká sexi komplet, ktorý podčiarkne Vašu krásu a zvodnosť.

Sieťované pančuchy

Vždy šik, trendy a hlavne módne! Sieťované pančuchy sú najlepším spôsobom, ako pridať trošku korenia do každodennej garderóby. Najdôležitejšia vec, ktorú by ste si mali pamätať je – čím menšie oká, tým lepšie!

Sťahovacia spodná bielizeň

Uhladzuje, spevňuje a dodáva telu perfektný tvar presýpacích hodín bez akejkoľvek námahy. Najlepšia sťahovacia bielizeň je samozrejme taká, ktorá je krásna a praktická zároveň. Rôzne typy sťahovacej bielizne sa hodia pre rôzne príležitosti, oblečenie aj rôzne typy postáv.

Župan

Pre zakončenie tohto príspevku sme si nechali práve župan. Mäkučký, hebučký župan – to je nutnosť v každom ženskom šatníku. Využijete ho pri polihovaní s knihou v ruke, na dovolenke alebo jednoducho len ráno, keď potrebujete zabehnúť pred dom pre noviny. Vhodný župan je jednoduchý, hebký a slušivý.

Sorry, comments are closed for this post.